| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce modificări as putea sa ii aduc acestui sistem PC :
https://m.cel.ro/......SczNjAo-l/

Problema este ca se mișcă cam greu si pe setările medium/low din Gta 5 spre exemplu. Credeți că placa video este cam slăbuta? As vrea sa ii mai adaug încă 4 GB Ram. Credeți că o să îmi meargă mai bine jocurile dacă mai adaug 4gb ram și placa video noua?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu

eventual ia o placă video dedicată

| aditimus a răspuns:

E prea low budget sistemul, fa-ti unul mai bun, nu scrie nici ce ram are nici ce placa de baza, placa video incorporata in nici un caz.