| xMDavid a întrebat:

Salut! Ce PC de gaming îmi remoandați? Unul cu 16GB RAM, AMD RYZEN 5 4600G și placă video GTX 1650 sau unul cu 32GB RAM, AMD RYZEN 5 5600G fără placă video să mă joc pe placa integrată în procesor? Care credeti ca este mai bun pentru gaming?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cea cu placa video e de 10 ori mai buna chiar daca are mai putini rami! In jocuri nu ai nevoie de mai mult de 11 gb rami! Testat de mine pe cele mai noi jocuri!

| xMDavid explică (pentru lpavel):

Ok multumesc poate daca am nevoie pe viitor o sa fac un upgrade la Ram

| lpavel a răspuns (pentru xMDavid):

NU o sa ai nevoie! Doar daca nu vrei sa te intreci cu prietenii cine are rami mai multi... laughing

| xMDavid explică (pentru lpavel):

laughing Nu vreau