| Shooter a întrebat:

Ce pot sa fac sa pot sa intru cu cod pe un server de counter strike...adica si fara cod daca apas pe insert sau end imi iese de pe server(chiar daca joc si cu boti).Am incercat pe 3 cs-uri si degeaba tot imi iese de pe servere.De ce?

3 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca un Badboy si iesi din firewall de la windows merge sigur...

| QuestionNr1 a răspuns:

Pentru ca esti prost... Daca vrei sa joci cu cod du-te pe boti sau la **** in ***** si nu strica jocul tuturor ca ai tu chef de tampenii.

| Shooter explică (pentru QuestionNr1):

Nene...du-te si uita-te la MiniMax si lasa vorba.Nu mai comenta aiurea.