| sica2 a întrebat:

Salut celor de pe TPU as vrea sa imi spuneti si mie niste componente de calculator care sa poata rula fara nici cea mai mica problema assassin crred2, assassin creed brotherhood,crysis2, max payne3, call of duty mw3 si assassin creed si fps in toate aceste jocuri sa fie in medie de 60+fps, ofer funda celor care vor sa imi raspunda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un Intel core i5 de 2, 5 sau de 3, 0 ghz, placa video sa fie nVIDIA gt 630 2048 mb, ramul cam 8 gb si o sa mearga cu mai mult de 60 fps