| dragos921 a întrebat:

De un timp am probleme cu calculatorul.As vrea sa imi cumpar un laptop, pentru ca acum am posibilitatea.Sa fie undeva pana in 4000 lei(40 milioane)

Puteti sa imi recomandati unul bun? Sa poata merge pe el jocuri gen
-Call of duty 4
-Assassin creed
-Left4 Dead2
-Si lista poate continua

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Dragos,
sunt sigur ca nu trebuie sa cheltui chiar 4000 RON pentru o configuratie foarte buna la un laptop. Recomandarea mea este un procesor Intel de la Core2Duo in sus (chiar seriile i3, i5 i7), cu cel putin 4 GB RAM, diagonala monitorului de la 15" in sus, acumulator cu 6 celule, etc. Cauta in lista asta si sigur gasesti ceva sa iti placa: http://goo.gl/2bEU4. Daca doresti, poti modifica in coloana din stanga optiunile selectate. Iti recomand sa citesti la cele care iti plac, opiniile cumparatorilor care l-au cumparat deja, sa-ti faci o idee despre avantajele/dezavantajele fiecaruia in parte. Si daca ti se pune pata pe unul, poti sa-l iei linistit de la ei, ca il trimit foarte repede, ai livrare gratis si platesti abia cand vine. Eu de la ei mi-am luat unul dupa multe cautari si sunt foarte multumit. Succes;)

7 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Alienware mx17 cu procesor core2duo si placa video geforce 260 gtx si o sa poti juca cod black ops, ac brotherhod si orice o sa mai apara

| DanyBv a răspuns:

HP iti recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra_7387 a răspuns:

Laptopuri bune sunt Dell, cele mai rezistente, Sony si HP, astea le recomand, sau daca iti permiti sa dai 40mil pe unul, ia
ti un Apple.

| 1998tudor1998 a răspuns:

Salll! ceva ca.HP pavilion g7.asus.toshiba.

| JirebieIoana a răspuns:

Un laptop bun ar fi Acer(De asta am si eu).Pot spune ca sunt multumita de el si pe mine m-a costat doar 23 de milioane.Am impresia ca jocurile astea merg pe el.P.S.Laptopul Acer poate costa si 30 de milioane depinde de orasul in care te afli.Eu zic ca Acer este un laptop foarte bun si sa stii ca si mie mi l-au recomandat multe pers. Funda?

| screamo747 a răspuns:

Dell Vostro 3700, sigur iti vor merge multe jocuri.

procesor Intel® CoreTM i5-520M 2.6GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, nVidia GeForce 330M 1GB