| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy, Ceva jocuri faine, aventura, curse, impuscaturi imi zice cineva? Pentru 512 mb RAM / 1 GB ram... [Fundita on the phone not worthy

3 răspunsuri:
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Counter-strike 1.6, counter-strike source,

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Counter-strike 1.6, counter-strike source. Funda ca nu prea am.

| dracu183 a răspuns:

Incerca sa te joci dota sigur iti merge dar e cam greu de instelat uitete si tu la un tutorial sa vazi si sa nu te bagi din prima pe room de dota ca o sa te injure aia ca nu sti dar incearca pe rpg happy