| Eedytso a întrebat:

Salut, cine a cumparat cd-key de la Counter-strike 1.6 pentru Steam cu cardul? nu stiu cum sa fac sa il iau. am trimis pac pac si imi zice Buna ziua Eduard Ionescu,

Pentru finalizarea platii dumneavoastra va rugam sa ne trimiteti o copie a cardului bancar folosit (acoperiti cifrele cardului astfel incat sa fie vizibile doar primele 6 si ultimele 4 cifre ale cardului), precum si o copie a actului de identitate a cardholderului.

Aceste informatii sunt necesare in vederea validarii informatiilor introduse.

Ne cerem scuze pentru orice inconvenient aparut ca urmare a acestor verificari.

Netopia Sistem este operator de date cu caracter personal inregistrat la Avocatul Poporului cu nr 9868/2009 si certificat PCI-DSS de catre Visa/Mastercard

adica?

1 răspuns:
| Shaveco0 a răspuns:

Fa ce iti spune acolo si trimitele pe mail