| Stan_Radu_1979 a întrebat:

Salut cine imi da cel mai bun cfg cu aim la cs are funda (dati-mi si link-ul de unde il descarc si va rog sa imi spuneti cum il instalez)! Ms

Răspuns Câştigător
| aZr a răspuns:

Cauta pe google MangaCs, iti faci cont, intri la categoria Counter-Strike 1.6 Cheats si gasesti acolo cfg-uri de toate felurile. Pentru "instalare" intri in folderul unde ai CS-ul instalat, apoi in folderul cstrike, si copiezi acolo cfg-ul, intri in CS, scrii in consola exec + numele la cfg, exemplu: exec azr.cfg. Bafta!