| Marius2002 a întrebat:

Cine imi da jocuri fain de downloadat!

Răspuns Câştigător
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Crysis 3, Tomb Raider(apărut anul ăsta), Far Cry 3, Fifa 13, Pes 13, DmC Devil May Cry, Assassin Creed III, Battlefield 3, The Walking Dead Survival Instinct, Splinter Cell Conviction și Call of Duty Black Ops 2. Alege-ți după propria voie, Sir!

2 răspunsuri:
| baltza92 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/obqxrhv8v6zmftbzlbpe jocul asta nu necesita dowloadat si poti scoate si bani reali;)...te ajut eu. pentru mai multe detalii bogdan.baltatescu@yahoo.com

| AlexMihai444 a răspuns:

Pai incearca SA:MP da trebuie sa ai San Andreas descarcat LINK:http://www.sa-mp.com/download.php Alegi un SA-MP 0.3x Client sa il descarci e usor, cand l-ai descarcat alegi serverele sunt ruse/germane/romane... Poti alege un joc daca stii IP-ul cum ar fi stiu un joc RPG(Adica cu levele) alex. mihai444 e yahoou meu pentru mai multe detalii cautama pe yahoo :)