| alexandrubogdan2002 a întrebat:

Salut, cine imi da si mie niste jocuri shooter cu o poveste frumoasa si sa te tina in suspans gen Half-life 2.Am jucat o gramada de jocuri si nu mai stiu ce sa joc. Nu am mai gasit nici un joc cu o poveste care sa te tina in suspans. Am jucat toata seria CoD, Medal of Honor, Crysis 1, 2 si 3, si multe altele dar nu mai gasesc nici un joc frumos ca Half-Life. Ma ajutati, va rog!

1 răspuns:
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Medal of Honor Warfighter, Bioshock (1, 2, infinite), Farcry (1, 2,3, 4), Borderlands (1, 2, The Presequel).Cam atata stiu. Sper ca am fost de folos.