| Xennome1993 a întrebat:

Caut si eu cateva fps-uri am jucat in prezent far cry 1, 2, 3,prey,borderlands 1,2, the darkness 2, crysis 1, warhead, 2, 3, rage, fallout 3 si new wegas, clive barker undying si jericho deal iland 1 si 2 L4d 1 si 2, seria half life, quick 4, doom 3, seria seriou sam,seria call of duty, seria battlefield,seria medal of honor,seria brothers in arms, shadow warrior, seria fear si seria halo si cam atat va rog vreau doar fps-uri cine da cele mai multe in afara de ce am jucat primeste funda multumesc!

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Intra pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ si ai toate jocurile din lume de unde iti poti alege ce vrei.
Bft! :)

| Xennome1993 explică (pentru Jipa95):

Te-ai rupt in cur cu raspunsul am spus doar fps-uri nu imi pasa de o lista dar "na e grele romana " ce naiba asa ca asteapta mult si bine funda mai vrei raspunsuri poate nu la fel de cretine

| Jipa95 a răspuns (pentru Xennome1993):

Am incercat sa te ajut bai puteai gasi un joc pe care nu l-ai mai incercat pana acum pe acel site. Stii vorba aia. Imi beep-beep in funda tawinking

| Xennome1993 explică (pentru Jipa95):

Mai stii vorba aia si eu ma beep-beep pe tine si neamu tau

| Jipa95 a răspuns (pentru Xennome1993):

La ce limbaj ai, se vede ca ai fost crescut in canalwinking

| AcerZ a răspuns:

Incearca sniper elite 2 si 3, homefront, F.E.A.R,rage,Doom 3, Arma 2 si 3, Bullet storm, Ghost Recon, Syndicate, Dishonored. Sper ca te-am ajutat.

| Xennome1993 explică (pentru AcerZ):

Le-am jucat pe toate