| oncescu97 a întrebat:

cine imi da un cont metin2 ro aries lv 35 +cal armat sau sa imi dea cineva iteme (cineva care nu mai joaca dau funda relati la allyn_oancea@yahoo.com FUNDA!

1 răspuns:
| claudiuclaudiu5464 a răspuns:

Sall! e foarte greu sa faci un caracter de lv 35 si cu cal armat iti ia cam o saptamana si in plus nimeni nu ti da pentru ca toti sau kinuit la el mult.Eu joc de o saptamana si am 34 si am calul lv 4 xD.Dar noroc in continuare la gasirea unui cont. pote o sa pot se te ajut eu cu lv 30.Id ul meu e paianjan92@yagoo.com sau numele in metin e TheWolfy.Bafta!