| XxHAOSxX a întrebat:

Cumpar cont de Metin2.ro pe Aries mai mare de mai mare de lvl 60 cu iteme bune.

3 răspunsuri:
| burdea01 a răspuns:

Am eu cont de vanzare aries...da-mi add la id de mess : demonyckk@yahoo.com sau suna ma la 0766350716

| octavianusd a răspuns:

Sal am eu cont de lvl 64 warrior cu vraji pe Corp, am m4 aura m5 vartej m4 iures, cal militar, dar nu prea am inteme, daca esti interesat contacteaza-ma pe id de mess :octavianusd@yahoo.com

| ALin_Fabrizio_1987 a răspuns:

Am eu cont de 76 war corp
Aura P
Vartej P
Iures G1
Izbitura M9

Iteme full bonusate PvP ..contact la alinutzzu007 sau 0762495415