| Florinn2 a întrebat:

Cine imi poate da cont pe micro volts cu oricare dintre variante:Rock Tones(RT)cel putin 1000 RT, Rock Hippo, Colonel sau level 35.Multumesc! Trimiteti la Mail : nicolceaflorin@yahoo.com. apropo recompensa Funda, Vot, Cont level 18 pe micro

1 răspuns:
| 619thomas a răspuns:

Asa ceva nu o sa primesti de la nimeni, mai ales cu "cerintele" care le doresti, joaca si o sa ai si tu, nu cred ca cineva iti da un cont pe gratis la care a lucrat si a platit!