| Alexandru_Georgian_1993 a întrebat:

Salut cine imi poate spune si mie unde gasesc android 2.1 pentru tableta? Sau un link de unde il pot dawnloada

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Pai nu poti downloada o versiune de android laughing daca vrei sa schimbi o versiune de android de la o tableta trebuie sa-i faci ROM si toate nebuniile (adica sa-l modezi) daca nu poti sa upgradezi tableta la versiunea care o vrei nu se poate altcumva decat sa modezi tableta.

| MotanAndrei a răspuns:

Androidul nu se cumpara. happy Plus, toate tabletele au android, doar cele de la Apple nu au android. Daca tableta ta n'are android, care cu siguranta are, si nu e de la Apple, vinde'o si cumparati alta. Ca sa te convingi daca are android sau nu, intra la setari[setting], si dai la despre telefon, e un cerculet cu semnu exclamari, daca nu ma insel. Apesi acolo si'ti spune cat android ai si ce fel de android ai.