| andreiont a întrebat:

cine imi spune si mie niste firme de hostat server de cs ieftin si bun va rog mult de tot daca spuneti sa fie bun va rog mult deci astept : firma de hostat server cs ieftina si cu multe sloturi si putini bani va multumesc mult big grin

1 răspuns:
| bogdanradu68 a răspuns:

Daca ai server de CS mi-l spui si mie pls si daca pot btine un admin e super joc Cs de 3 ani si nu am folosit nici-o-data hack cel mai bun scoar pe server 38-10 si cel mai mic 0-1 sunt deja admin pe un server cu 1842 utilizatori e cam mereu full. Stau pe cs zilnic 5 ore pot sta pe serverul tau 2-3 ore pe zi.