| BlackEdy a întrebat:

cine joaca forsaken world?big grin...e cam ca wow cataclism nu?

2 răspunsuri:
| BlackEdy explică:

Am jucat ma wow dar nu imi permit sa dau 15 euro pe luna...macar forsaken world e freebig grin..stiu si eu ca wow-ul e superior tuturor jocurilortonguemai ales k baga acum si mists of pandaria

| Gaby_Gabitzu_1993 a răspuns:

NIMIC nu este ca wow. World of warcraft are mult prea mult in spate si nimic nu se poate compara si nici un joc nu va intrece wow. Au incercat multi... AION - fail, GUILD WARS - e in beta dar tot wow o sa se joace... STAR WARS - nu. si sunt N exemple happy Deci daca vrei un joc calumea. joaca-te wow