| mircea_8413 a întrebat:

Salut cine joaca jocul Return To Castle Wolfstein?
deci am urmatoarea problema am ajuns la o misiune in care trebuie sa intru in baza lor fara sa ma detecteze am folosit un cod sa nu ma vada nimeni am omorat o gramada dar daca omor pe unu imi da mision failed si daca nul omor nu pot sa trec misiunea imi zice ca am facut 3 din 4 caree al 4 lea adica zice ceva de SNOOPER dar unde il gasesc? am cod pentru toate armele dar tot nu pot face misiunea ziceti-mi si mie va rog dau funda +

8 răspunsuri:
| Multishark20 a răspuns:

Salut
Eu joc sau cel putin jucam RTCW acum cateva luni....In primul rand:trebuie omorati aia 3 generali, dupa care trebuie luat ceva dispozitiv de dupa acel tunel pe care trebuie sa il parcurgi.

| KodrutZ a răspuns:

Daca nu esti in stare sa il joci fara coduri, inseamna ca nu e de nasul tau. In RTCW la misiunile stealth stiu ca de obicei trebuia sa ii omori fara sa te auda altii, ceva de genul. Oricum, iti zice exact ce trebuie' sa faci. Daca nici aia nu intelegi, atunci treci inapoi la CS si lasa jocurile astea pentru avansati.

| mircea_8413 explică (pentru KodrutZ):

Ba om prost daca nu sti decat sa comentezi dati din gura si jet eu am pus intrebare pentru ca am nevoie de ajutor nu ca sa-mi raspunda un prost comentant e problema mea cum parcurg jocu ba nnu a ta asa ca vezi-ti de treaba ta

| KodrutZ a răspuns (pentru mircea_8413):

Daca tot vrei sa o faci pe agresivul, binevoieste sa o faci in romana, nu in chineza, analfabet retard ce esti!

| mircea_8413 explică (pentru KodrutZ):

Ma om petarda eu am 10 ani u dupa poza ai mult mai mult si totusi esti mai prost ca unu de gradinita asa ca shht si lasate de TPU e pentru oameni intregi la mine nu care se gasesc sa comenteze din orice

| KodrutZ a răspuns (pentru mircea_8413):

Ar fi trebuit sa inveti sa scrii in clasa intiia, deci virsta nu e o scuza.
/ignore

| mircea_8413 explică (pentru KodrutZ):

Omule totusi e de mic joc jocuri care u la varsta ta te jucai cu ..in tarana asa ca mailasama cu pretextele astea nu o sa vezi u un copil mic ca termina rtcw fara coduri omule asa ca taci si vezi-ti de viata ta

| Luchian_Artur_1993 a răspuns:

Trebuie sa ei snaiperul ala