| Florynutzu999 a întrebat:

Cine joaca metin2 ro?
Va rog dati-mi si mie un cont cu niste itm pe el (lvl 20-30) pe adresa de email Florynutzu_k99@yahoo.com
Dau funda+Vot
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stefano200 a răspuns:

Ia cont pe lupus:Id:stefanomarius200 Pass:foartesecret l-am pus pe adresa ta, are lvl 33. Sper ca ti-a fost de folos! Funda? pls

| Florynutzu999 explică (pentru stefano200):

Ai itm pe el?
Dami si parola de la dep
Multumesc!

| stefano200 a răspuns (pentru Florynutzu999):

Pass de la dep e sahmat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si tu, e cel mai frumos server :) http://4metin.ro/servere-hostate-ip/metin2icegame-pvm-t180260.html

| VisCoL a răspuns:

Ia-l pe asta e de 30 corvus cam pff dar merge ID:iordacheviorel9 si parola:VIOvio 1234 la parola mai incearca si VIOvio1234 sau vioVIO 1234 sau vioVIO1234 una din ele sigur este