| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

cine joaca minecraft sau cs 1.6 va invit sa jucati pe serverul meu ip:server-mc.sytes.net e acelasi ip la amindoua jocuri nici un server nu e hostat serverul de mc are putin lag iar cel de cs deloc in curind va fi deschis si serverul meu de samp daca vreti puteti sa ma adaugati pe skype:adrian200094. VA ASTEPT!

4 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Poate o sa intru.

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru CineTeCrezi):

Din pacete ip-ul serveru-lui e dinamic(se schimba in fiecare zi) il poti lua de aici http://www.minecraft.md/server/168 in fiecare zi

| StefyBoy a răspuns:

Daca nu ai comunitate contact me at stefan. mitoi@yahoo.ro, te bag in comunitatea mea, e la inceput comunitatea dar cu ajutor vom putea sa o populamwinking