| Faby_Fabian_1994 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu minecraftu il instalezi mise incarca si dupa aia ini scrie cv de genu bad card video si nu stiu ce sa fac ca sa mearga daca stie cineva va rog sa ma contactati pe mess:fabi_one21@yahoo.com sau pe skype:fabian_one21

Răspuns Câştigător
| Puiac_Adi_1990 a răspuns:

Fie nu e placa video prea buna, fie nu ai insalate driverele video, fie le ai dar nu pe cele care corespund placii tale.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Neaparat pe mess? Aici ce are?
Intra in start, in run scrie ->dxdiag, aici da click pe tabul -> Display, faci un print screen si posteaza rezultatul.
Mai spune si ce sistem de operare, pe cati biti folosesti.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Faby_Fabian_1994 explică (pentru neluL):

Man imi dai id tau ca nu am reusit si sa ma ajuti pls.

| neluL a răspuns (pentru Faby_Fabian_1994):

NU folosesc messenger! Ce nu reusesti!

| Faby_Fabian_1994 explică (pentru neluL):

Sa il fac ma chinui de mult si deja ma enerveaza nu stiu cum sa fac sau nu ai putea sa imi intri in pc si sa mi-l faci?