| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine ma ajuta si pe mine la metin2 ro? in 1 rand am mai jucat metin am cont de 65 war mental hydra si m-am apucat si pe noul server volans si mi-am facut sura arme si mi de 42 as dori sa stiu unde pot sa cresc de la 42 in sus si cateva secrete metin si yang cum pot face mai repede dau funda cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te ajut cu o conditie, zi-mi pe ce regat ai jucat pe serverul hydra.

| William a răspuns:

Ei bine de crescut cresti la bo, ai lv mic inca. Fa la bo lv 50 si pana atunci mai pescuieste sau sparge pietre metin de lv45. Fa bani si fa-ti taisu vrajit m8, teama m6 sau m7 siarmura vrajita macar m8, stiu ca e greu dar eu am war mental de lv 52 cu m6 la corp si m6 la atacu spiritului si e super. Apoi cumpara niste itime cu pv mult si intra in v1. Cresti acolo pana intri in v2. Acum secrete ale jocului nu prea stiu. Adica metin2 nu are secrete toate mapele sunt unde le vezi si armele sunt alea normale nu pica epice si toate alea. Uite de exemplu ss pica la metine de 45, dar nu e un secret. Mult succes si spor la level.