| Andrei68 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva va rog! Este vorba despre o problema in csgo(Counter Strike Global Offensive). Deci eu incerc sa merg in fata dar ma blocheaza ceva nu stiu ce.Am incercat de zeci de mii de ori sa ies si sa intru iarasi pe csgo dar tot ma blocheaza.Va rog ajutati-ma! Multumesc

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Probabil ai lag la internet, si te misti sacadat.

| Andrei68 explică (pentru laurentiu80):

Nu este din cauza internetului eu am un wireles foarte bun dar nu este asta treaba treaba e ca nu merge sa merg cu fata cand apas pe w cand merg cu spatele sau doar la stanga(dreapta) merge atat

| laurentiu80 a răspuns (pentru Andrei68):

L-au luat de pe steam? Du-te la setari tastatura, si apasa pe valorile implicite, si vezi dupa.