| Znsnsns a întrebat:

Cine ştie când va apărea gta 4 pe telefon ( Android/ios) am căutat pe google, dar mie zice că va fi lansat în 2018, pe mine mă interesează luna sau data exactă.
Vă rog frumos, să mă ajutați dau funda celui care ştie data sau luna.

Răspuns Câştigător
| MihaitaMihai1989 a răspuns:

Nu iti va trebui un telefon asa decent pentru al juca, Rockstar Games il va optimiza si imbunatati pentru telefon, avand cerinte de sistem pana la 2 gb de ram si procesor snapdragon de generatii 2017-2018 de la Android 6.0-8.0 data nu este cunoscuta, nu te uita pe Youtube pentru ca totul este FAKE!

2 răspunsuri:
| Mario296 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa fie gta 4 pe telefon. Ca sunt prea multe chestii de umplut, si ti-ar trebui ceva telefon ozn. De ce crezi ca gta 5-u nu a fost pe telefon? Ca e prea mare si prea mult de lucrat la el.

| Znsnsns explică (pentru Mario296):

Ba da o să apară că cei de la Rockstar, au spus că gta 4 apare pe telefon în 2018, datorită aniversări acestui joc că face 10 ani de când este, au mai spus că ocupă 5, 30 GB