| ƒℓυχ a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi fac server privat de metin2 daca am ip routabil(dinamic) adica se schimba. nu e stabil? In afara de variantele: hamachi, comodo, port forward
As vrea sa stiu cum sa fac unul prin http://no-ip.com/ mi-am facut hostul dar nu stiu cum sa fac config in consola...si am facut mai de mult unul pe hamachi dar mergea decat la mine. am sunat o verisoara, i-am dat clientu' si nu putea sa intre (*era conectata la reteaua de hamachi*). Va rog foarte frumos sa ma ajutati! Cel mai folositor raspuns are o funda!

1 răspuns:
| gabrielbosssmecherdesmecher a răspuns:

Cauta pe tutoriale pe youtube vei gasi acolo si eu am fost in aceeasi situatie ca tine cauta?