| Rapture2You a întrebat:

Cine stie niste jocuri care sa fie cu impuscaturi/sabii care se pot juca si multiplayer/zombie mode? nu trebuie sa contina neaparat ZOMBIE mode. Daca m-ati putea ajuta o sa va dau funda dar. sa nu uitati, sa nu fie de GROAZA sau de COPII mici sa fie pentru varstele 10-20 apropo sa nu imi dati Call of Duty sau din astea mari ( sau sa nu fie de strategie) va rog frumos puteti? ...Nu uitati de FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Cu sabii...ninja blade e cool jocul, scrie pe google si vezi daca iti place

2 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

Pai nu sti.Counter strike, Gta San Andreas.Half-Life etc... Poate mai vin raspunsuri

| NELLSON a răspuns:

Zombie mode:Counter-Strike 1.6(1.8),multiplayer:8 ball pool, sabii:metin2, 4story