| VladMC a întrebat:

Salutare,imi puteti da niste jocuri gen shooter pentru laptopul meu.Dar sa fie cu sisteme de cerinta nu prea mari caci am doar 1, 80 ghz.Si apropo, stie cineva daca as putea juca call of duty black ops la asa cerinte.

4 răspunsuri:
| sergiustephan a răspuns:

Poate iti merge CS sau un Battlefield mai vechi - 2 de exemplu

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Pf, nu poti sa joci call of duty black ops 2, eu am procesor de 2, 7 Ghz si nu merge asa ca... Iti recomand mario laughing si incearca counter-strike 1.6.

| cristianbadea a răspuns:

Ai putea sa-l cumperi.Stiu si alte metode, dar nu pot sa-ti dau situri cu care piratezi.Isooooohunt

| cristianbadea a răspuns:

E doar cu un "o", deoarece nu ma lasa sa-ti dau tot site-ul