| nimicitorul a întrebat:

Cine stie niste jocuri cu masini, curse sa fie si daca e dati-mi link in afara de nfs the run etc.

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Need for Speed: Most Wanted - A Criterion Game, DiRT 3, GRID 2, WRC 3, F1 2012, Shift 2: Unleashed,Need for Speed: Hot Pursuit,Need for Speed: Shift,Burnout Paradise, Pure, Need for Speed ProStreet, Need for Speed Carbon, Juiced.

| nimicitorul explică (pentru Grimmjow69):

Hello! am zis fara need for speed!

| Grimmjow69 a răspuns (pentru nimicitorul):

Scuza-ma,sunt somnoros. abia m-am trezit. Uite o lista noua : Test Drive Unlimited 2 : TDU 2, Driver San Francisco, Colin McRae: Dirt 2, WRC 2: FIA World Rally Championship 2 : 2011-2012, Grid 2, Race: Injection, TOCA Race Driver 3, Driver 3-4, Driver Parallel Lines, Race: Injection, L.A. Rush, Superstars V8 Next Challenge.

| nimicitorul explică (pentru Grimmjow69):

MS.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru nimicitorul):

Cu placere!

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Grid,down the run