| demonangel24 a întrebat:

Cine stie unde pot creste cel mai rapid pe metin2 ro la leval 33.

Răspuns Câştigător
| MonterDoc a răspuns:

In primul rand Level** ^

in al doile-a rand incearca in orasul 2 jos la orci aceea (nu am mai jucat de mult deci nu mai stiu denumiirile.), daca ai un FMS sau cutite de 30 > de 6+ si o armura de 32 mai mare de 5+ ar trebui sa rezisti si sa cresti binisor.thinking sper sa te fii ajutat.

1 răspuns:
| demonangel24 explică:

Sunt razboinic am fms +0 si leu +4 scut de lemn +7 colier de cupru +8 coif de fier +4 am m2 la vartej