| OwNSkull a întrebat:

Salut cine vrea sa jucam minecraft co-op (multyplayer)------am 11 ani sper ca nu e o problemastraight face nu conteaza vârsta sau sexul(masculin sau feminin) skype este Saade09 am o poza cu un demon care arata m**e ---yahoo este casiannicodim-----facebook este casiannicodim sper ca ma veti ajuta ca ma plictisesc singur straight face

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Tu chiar nu ai prieteni?

| eXperience a răspuns:

Iesi pe afara fa ti prieteni. lasa minecraft, metin2. sunt jocuri de nota 10 din toate pct de vedere, dar joaca te si tu ceva mai interesant macar.