| StEaUaVLAD a întrebat:

Salut cominitatea TPU.
O sa trec direct la subiect:
Eu sunt jucator de counter strike si as dori sa imi cumpar o licenta de steam cu 10 euro (cs simplu si condition zero)
Dar as vrea sa ies mai ieftin avand in vedere ca o cartela de 10 euro e cam 53 de lei si una de 5 euro 22 din cate stiu eu.
Intrebarea mea este pot adauga 5 euro credit pe tel si dupa acea sa mai adaug 5 pentru a ajunge la 10
Am uitat sa va spun dar banuiesc ca v-ati dat seama ca e vorba despre o plata prin sms.
Si as vrea sa imi spuneti de unde v-ati cumparat voi daca se poate sau de unde pot cumpara si sa am incredere.
Multumesc!

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

De aici se cumpara licenta!
http://shop.computergames.ro/......steam-key/
Ai nevoie de o cartela de 10 euro pentru a putea achizitiona cd-key.ul!