| DemonSoul a întrebat:

Contul pe Steam ti-l faci gratis? doar jocurile le iei pe bani? sau cum ii? dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Tigeron a răspuns:

Contul e gratis!
Iar unele jocuri costa banii altele nu!
de ex : Counter-Strike costa bani!
iar Team Fortress 2 e gratis!
ca sa le vezi pe cele gratis intri pe contul de steam si cauti undeva sus,, Free to play,, dai acolo si iti vor aparea jocurile gratuite.
Funda?

3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Contul e gratis dar majoritatea jocurile trebuie sa le cumperi, frumusetea steam-ului e cand sunt sales adica sunt reduceri la jocuri, e super big grin

| mafiachalenge a răspuns:

Cont iti faci pe gratis dar unele jocuri sunt cu banii atata tot

| NeymarxD a răspuns:

Steamul ti-l iei si de pe net dar unule nu's bune dar dai bani sa iti faci cont! fara cont degeaba ti-l ia happy! Funda?!