| robi5573 a întrebat:

Salut credeti ca cu aceasta unitate mi-ar merge toate jocurile si sa fac si stream? http://www.mediagalaxy.ro/......watch-dogs

1 răspuns:
| TEOn00b a răspuns:

Slaba placa video...de mers iti merg, de facut stream poti face, dar nu te asigur ca iti merg toate jocurile pe Ultra+stream+60 FPS constant (si daca vrei sa faci streaming, ai vrea sa ai un FPS cat mai constant, deoarece oamenilor nu le place sa se uita la un stream cu stutter)...deci, daca tot ai bani de unitatea aia, fa PC-ul pe piese si il scoti mult mai ieftin. Deci, daca il faci pe piese, pastreaza i7-ele si uitate dupa un GTX 680 (te-as trimite dupa un 690, dar ala e mult prea scump).