| Andrey3oo7 a întrebat:

Cu ce program pot filma cel mai bine un joc?
Mentionez ca am incercat HyperCam, Camtasia, Fraps si Action

3 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Eu foloseam si inca folosesc CamStudio, din punctul meu de vedere este cel mai bun la ora actuala. happy

| darius88 a răspuns:

Eu zic ca si Camtasia Studio si Fraps sunt bune de filmat dar Fraps e cel mai bun chiar daca tin f mult videourile.Camtasia Studio e mai mult de filmat desktopul si browserele si e mai mult de randat videouri.Eu iti zic sa folosesti Fraps.Bafta!

| Geanina1107 a răspuns:

Raspunsul tau aici...incearca cu bandicam