| myQro a întrebat:

Salut, cum anulez lovitura la 8Ball Poll?

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Cand vrei sa dai, indepartezi acel TAC (Batul de biliard) de bila, cand vrei s-o anulezi, il apropii inapoi si numai loveste si poti face alta mutare happy

2 răspunsuri:
| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Nu poti face asta.

| myQro explică (pentru Daniel_Pătru_1997):

M-am exprimat eu gresit. Sa zicem ca am setat traiectoria bilei gresit si am dat click, dar inca nu am lovit bila. Eu vreau selectez din nou traiectoria corect.

| bogdan2091 a răspuns (pentru myQro):

Cand vrei sa dai, indepartezi acel TAC (Batul de biliard) de bila, cand vrei s-o anulezi, il apropii inapoi si numai loveste si poti face alta mutare happy