| Andrtei2211 a întrebat:

Salut, cum as putea avea ping mai mic la lol?

2 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

În primul rând, trebuie să fii pe EUNE sau EUW. Orice altă regiune îți poate provoca lag.
Apoi, doi la mână, aici ține de internetul tău - cât de bun este el de fapt. Habar n-am cum ai putea să ai un internet mai bun - am o vagă idee, dar decât să spun vreo prostie, mai bine nu spun nimic -, dar știu sută-n mie că de la internet slab sau cu fluctuații se creează pingul mare.
Te sfătuiesc să cauți cum să îmbunătățești internetul. Numai bine!

| Ionut659 a răspuns:

Tre să ai un internet mai bun sau să te muți pe un server de europa