| FlorineLuLe a întrebat:

Salut.Cum as putea sa-mi maresc fps-ul in DotA.Am constant 30, am schimbat si setarile le-am pus pe low, apoi pe high si tot aceeasi era.Cu rezolutia la fel angry innebunesc sad. Cerintele mele sunt:

ATI Mobility Radeon™ HD 4200
Processor:AMD Turion(tm) II P540 Dual-Core Processor 2.40 GHz
Installed memory (RAM):3. 00GB (2. 75GB usable) ...de la windows 7
System type:32-bit Operating System

Răspuns Câştigător
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Seteaza placa video ca de acolo e. virtual sync trebuie sa fie off si dupa o sa ai 100 fps-uri