| Th3Br0 a întrebat:

Cum deblochez costume pe ultimate spiderman? eu am trecut 15 nivele si nu am primit niciunul!

Răspuns Câştigător
| Aktra a răspuns:

Trebuie sa faci ca in orice joc, deci in primul rand iti da un costum la sfarsit, cand il termini trebuie sa faci submisiuni (asta o zic din experienta ca sincer sa fiu nu l-am jucat niciodata) minigames sa distrugi 100, 1000 etc monstri sa distrugi cate ceva cam asa ceva.

| Th3Br0 explică (pentru Aktra):

Pai cum dau la alea de le zici tu? Ca nu stiu deloc

4 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Bate toti bosii la -Usor-Mediu-Greu -Foarte greu pe fiecare in parte si vei primi puncte.Cu punctele iti cumperi armura si puteri!

Te rog da-mi si mie situl de unde l-ai luat! Plzz!

| Th3Br0 explică (pentru ELEMENT3110):

Nu-l stiu ca mie mi l-a luat un baiat de 19 ani!

| Th3Br0 explică:

Pai cum dau la submisiunile alea si usor -mediu-greu-foarte greu? Ca nu stiu!