| MadaLinuu25 a întrebat:

Cum dreacu fac sa nu mai primesc eroarea asta!?
http://imagnet.ro/images/Jg1wZ.png

Răspuns Câştigător
| rebelmonk a răspuns:

De ce vorbesti doar sa te aflii in treaba? ...click dreapta pe shortcut-ul de la cs properties/compatibility/apoi bifeaza run this program in compatibility mode apoi selecteaza Windows XP SP2

6 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Mai sterge si tu ce nu-ti mai trebuie, iti spune ca ai mai putin de 15 mb...Nu iti incape jocul sau ma rog, ce vrei sa instalezi tu acolo...

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru rebelmonk):

Am incercat sa il ajut, asta inseamna ca ma bag in seama degeaba? Nu ma descurc chiar asa incat sa stiu sa fac hack etc.Dar asta e un site de ajutor, deci am dreptul sa public raspunsul...

| rebelmonk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Publici doar daca stii raspunsul cat de cat nu balarii daca vedeti ca scrie ceva de memorie gata e vorba de spatiu du-te cu eroarea pe google si vezi ce zice http://en.kioskea.net/forum/affich-18949-counter-strike-fatal-error uita-te aici

| rebelmonk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

De ce vorbesti doar sa te aflii in treaba? ...click dreapta pe shortcut-ul de la cs properties/compatibility/apoi bifeaza run this program in compatibility mode apoi selecteaza Windows XP SP2

| albertinoportar a răspuns:

SAlut daca vrei sa scapi de asta te sfatuiesc sa iti faci reinstalare la windows dar daca nu vrei mai sterge sa ai memori libera Funda?

| MadaLinuu25 explică:

Pff. am multa memorie libera straight face

| rebelmonk a răspuns (pentru MadaLinuu25):

Incearca asa cum ti-am zis e imposibil sa nu mearga