| Ene_Robert_2001 a întrebat:

Cum intru pe forumul Bugged RPG red server? (este vorba de Sa:Mp). Eu vreau sa imi fac cont ca sa aplic pentru paramedic.
De fiecare data cand pun "/n", imi dau raspuns helperii ca imi treebuie lv 7 si o aplicatie de panel.
Ei bine ce trebuie sa fac?
Astept raspunsurii serioase! Va ROOG! sad Nu stiu ce sa fac. sad
Daca se poate sa imi dati facebook/skype-ul, daca este nevoie happy. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Aggares a răspuns:

Deci, daca nu ai rezolvat problema inca da-mi add pe mess. r_raul26@yahoo.com