| Raduuuuuu a întrebat:

Astazi m-am lasat de un server de SA:MP (bugged) din cauza ca este un staff cam prost, si tocmai vreau sa caut un server nou. Vreau ca serverul sa fie la inceput, sa nu fie foarte multi, dar sa nu fie deschis de 8-9 luni sau mai mult si sa fie vreo 20 de playeri. Vreau unul nou, sa am sansa la lidere si sa intru usor in factiuni.Va rog, fara servere de stun, ma enerveaza alea.Pentru a ma contacta va voi lasa un id de skype: raduku36. Multumesc Anticipat!

9 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Ce s-a intamplat?

| Raduuuuuu explică (pentru DAnc3):

Cica am facut "DM", nici nu aveam arme la mine si cand i-am zis sa imi arate video zice "Am uitat sa fac."Mi se pare normal ca daca esti admin sa faci un video inainte de a baga pe cineva la jail.Nu stau foarte mult jail dar ma deranjeaza lucru' asta. (90 min+ suspendare licenta 20h, cum dracu mai intru in factiuni? )

| DAnc3 a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Cine este adminul?

| Raduuuuuu explică (pentru DAnc3):

Eugen666

| DAnc3 a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Bine ca mi-ai spus.

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| Cristian_Marian_1998 a răspuns:

HostName: Cool-Gaming WIPE, INTRATI!
Address: 185.36.253.145:7777
Players: 8 / 50
Ping: 6
Mode: Cool-Gaming GF-RP v.0.0.8
Map: GTA: LS-LV-SF

HELPERE/LIDERE GRATIS!

| Bugged a răspuns:

Daca esti sanctionat fara dovezi ii poti face reclamatie adminului.

| Alinutzu3 a răspuns:

RPG.b-zone.ro cel mai tare, nu mai aveti ce zice.