| Eduard_Bunescu_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar euro truck simulator 2 de pe steam. Il pot cumpara cu un cod de reancarcare de 6 euro? El cost 5.99.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu merge prin cod reincarcabil. Doar cu paysafecard poti lua dar iti trebuie cod de 10 euro ca nu poti lua cod de 6 euro si doar de 5 si 10 euro merge.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, îl poți cumpăra.

| Eduard_Bunescu_1998 explică:

Da dar merge cu cod de reancarcare Orange/Vodafone?

| Sofer a răspuns (pentru Eduard_Bunescu_1998):

Nu merge prin cod reincarcabil. Doar cu paysafecard poti lua dar iti trebuie cod de 10 euro ca nu poti lua cod de 6 euro si doar de 5 si 10 euro merge.