| MouseSoricelDecasa a întrebat:

Salut, cum pot descarca pubg mobile pe un telefon Nokia lumina 625 ceva de genu. Daca stiti va rog sa ma ajutati, va rog e urgent.
Dau medalie

Răspuns Câştigător
| Balan_Arina_1999 a răspuns:

Salut intai intri pe play store sau magazin play depinde ce ai si cauti pubg mobile apesi pe mai multe informatii si vezi daca e compatibil cu telefonul tau. Sunt 80% sigura ca nu e dar poti incerca sau daca nu iti iei un tel mai bunhappy succes!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti. PUBG merge pe androis sau ios si tu ai windows mobile.