| Zidovsky a întrebat:

Salut cum pot filma si eu cu Fraps sau alt program de sus.
Adica sa se vada totul de sus, asa cum incepe videoclipul acesta:http://www.youtube.com/watch?v=9eDa2418g1A

Stiti cumva ce program face asta? Pentru ca de la setarile jocului nu se poate duce asa sus... Funda cine stie! :*

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Presupun ca e in functie de pozitionarea camerei din joc. Fraps filmeaza tot ecranul, deci sigur nu e de la el. Orice program de inregistrare a desktopului iei, nu poti seta sa-ti inregistreze intr-un anumit fel. DOar daca nu cumva inregistrezi jocuri la care ai posibilitatea de a salva reluari si pe urma cand inregistrezi, sa poti schimba camera dupa bunul plac. Ca sa filmezi cu FRAPS in jocuri, intri la Movies, alegi folderul unde vrei sa salveze inregistrarea si alegi o tasta pentru pornirea inregistrarii (este setat pe F9). Atentie, 30 de secunde de inregistrare poate sa-ti ocupe si 1, 5 Gb. Versiunea FREE a acestui program inregistreaza doar 30 de secunde. Versiunea Full costa 29, 95 Euro.