| Drxx_Mihai_1990 a întrebat:

Salut cum pot intra pe contul cuiva de Facebook daca nu ii stiu parola? sau cum se sparge o parola cuiva? chiar vreau sa invat! mersi

2 răspunsuri:
| Psychothic a răspuns:

Ceea ce vrei sa faci tu este ilegal, iar de spart parola nu e atat de simplu.
In niciun caz nu vei gasi raspunsul aici.
De ce vrei sa ii spargi cuiva contul, ca sa-i faci rau banuiesc sau sa aflii chestii personale. Pune-te putin in locul acelei persoane si gandeste-te cum te-ai simti!

| Drxx_Mihai_1990 explică (pentru Psychothic):

Mulțumesc pentru mesaj am vrut sa știu doar pentru mine să învăț ca am avut si eu contul spart si stiu cine mi la spart...
Mi la spart de vreo 5 ori si vreau da învăț sa i.o fac si eu