| Lau_Lau_1999_qnuB a întrebat:

Vreau si eu un program pentru a sparge contul de facebook
repede

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite asta functioneaza foarte bine in cazul tau: http://bit.ly/17j4RQ3.

| Radeas1 a răspuns:

Ma, da tu crezi ca orice idiot poate sparge un cont de facebook? NU, nu poate, ca asa oamenii nu isi mai faceau conturi, iar tu nu poti sparge un cont cand te freaca pe tine. Nu exista nici programe, si daca exista, sunt false (virusi) si alte rahaturi, asa ca lasati prostiile cu spartul conturilor.Hackerii sparg conturile, dar nu cu programe luate dupa Google. Tu, neavand nici o facultate de IT sau cunostinte avansate (si eu spun ca nu ai ) nu poti sparge un cont decat prin incercari. Voi chiar nu incetati sa puneti intrebari idioate?

| Adicheltuian06 a răspuns (pentru Radeas1):

Dar nu inteleg de unde stii tu daca are facultate IT

| Criterion a răspuns:

N-ai absolut nicio sansa.