| MadalinG99 a întrebat:

Salut, cum pot remedia aceasta problema. stiu ce zice dar nu stiu cum o pot remedia, va rog sa va abtineti daca nu stiti, dau funda. Imaginea cu desktop-ul este aici http://imgur.com/oXCUf0w

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Simplu, programu ala care vrei sa il deschizi, nu e bun, tu ai luat program pentru 32 bit trebuie sa iei programul pe 64 bit. Nu ai cum sa remediezi altfel.

| MadalinG99 explică (pentru EnvyU):

Nu cred ca ai inteles. imi apare intruna asta si cand dau restart la laptop... nu stiu ce program este. cum pot afla?

| EnvyU a răspuns (pentru MadalinG99):

Dai la start msconfig dai apoi la startup si uitate la programe si vezi ce nu recunosti si crezi ca nu e ceva de la windows debifeaza-l si dai restart. Asta face ca programele neselectate sa nu se mai incarce cand deschizi laptopu.

| EnvyU a răspuns:

Sau ai putea incerca, dar nu cred, sa dai click dreapta pe el>properties>compatibility>windows xp sp 3>run as admin si sa bifezi run in 256 colors. Nu cred ca o sa mearga

| saper555 a răspuns:

Probabil ceea ce dechizi tu nu e compatibil cu sitemul tau, probabil programul e pe 64 bit, iar la tine windows e pe 32, si de aceia nu merge

| MadalinG99 explică (pentru saper555):

STIU ASTA, am intrebat cum pot sa opresc...

| KodrutZ a răspuns (pentru MadalinG99):

E virus toata ziua ce ai tu acolo. Unul a naibii de pacatos, daca imi aduc bine aminte. Fa curatenie.winking