| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
Cum pot sa cumpar armele mai repede pe cs steam? fara binduri doar din butoane... eu inainte jucam pe non-steam si aveam binduri si cand eram mai incepator luam armele de la b. Dau funda!

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Nu prea am inteles.

Ai 2 posibilitati :

1. Cu B, cum fac toti incepatorii, sau cu binduri :

Poftim Bindurile, astea sunt permise oriunde, in orice league de steam :

bind "F1" "ak47; m4a1; primammo"
bind "F2" "famas; galil; primammo"
bind "F3" "awp; primammo"
bind "F4" "deagle; secammo"
bind "F5" "hegren; flash; flash; vesthelm; vest; defuser"
bind "F6" "primammo; secammo"

Le bagi in cfg-ul steamului, config.cfg

| JusticeForCraiova explică (pentru Jorah):

Astea le stiam si eu dar am auzit pe altii ca folosesc b1 b2...

| Jorah a răspuns:

Atunci scrie asa :

bind "mwheelup" "ak47; m4a1; primammo"
bind "mwheeldown" "famas; galil;
primammo"

Si le cumperi dand din rotita de la maus, mwheelup e in sus, iar mwheeldown e jos.