| Vasy10 a întrebat:

Salut cum pot sa rezolv o problema in Metin2 imi da o eroare de la HACKSHIELD spune ca a detectat un HACK la mine in PC si nu ma lasa sa ma loghez, dar nu am hack straight face please help!

3 răspunsuri:
| Jokerulstar a răspuns:

Nu ma pricep prea bine dar...mi s-a intamplat si mie.Eu am sters metinul apoi l-am downloandat iar...nu stiu sigur daca te ajuta dar iti urez noroc

| Vasy10 explică (pentru Jokerulstar):

Il mai laoi odata si tot la fel, am inkerkat sa sterg si hackshealdu dar NIK!

| Jokerulstar a răspuns (pentru Vasy10):

Pai poate e vina de la client pentru ca metinul e cam virusat...de pe ce site l-ai luat?