| Des7royer a întrebat:

Am o problema legata de Metin2, mai exact de hackshield. Cand intru pe orice server de metin2 care are hackshield, imi da eroare detected_hacking, sau debug_hackshield, si nu am nici un hack pornit straight face. Stie cineva despre ce este vorba? Va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| Cobra56289 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza virușilor cel mai bine ar fi sa reinstalezi Windows-ul. Iar dacă nu ai nici un antivirus iți recomand Kaspersky e ce mai bun. Funda

| Des7royer explică:

Mersi de sfat. Dar nu il joc in disperare, nu pot sa spun ca ador acesto joc. Ma joc in timpul liber sau cand ma plictisesc, sau mai stiu eu cu ce ocazie.Dar era enervanta chestia, stiind ca nu am nici un hack in calculator.